Tel: / Whatsapp +39 3476905082
biuro@slubnasardynii.com
via Umberto 13 08048 Tortolì (OG) Sardegna - Italy
Śledzić nas:

Poprowadzimy Was do uroczych wiosek Sardynii, pośród prawdziwych tradycji i unikalnych krajobrazów, zanurzonych w tysiącletnią przeszłość, pośród pozostałości Nuragic i tajemniczych świadectw starożytnej cywilizacji.
Kim byli starożytni Sardyńczycy?
Obecnie nie ma bezspornej odpowiedzi na to pytanie, Starożytne wieże, piramidy, olbrzymy pochowane w grobach z ogromnych kamieni, święte studnie i tajemnicze jaskinie, są normalnością na Sardynii. Pomiędzy mitem a historią wyspa ma ponad 8000 stanowisk archeologicznych, z których wiele jest jeszcze niezbadanych i pokrytych roślinnością. Zwiedzający może podejść do tych miejsc, marząc, że mity i legendy, które są opowiadane na tej tajemniczej wyspie, nie są dalekie od rzeczywistości.

Z tajemniczych prehistorycznych miejscowości w centrum Sardynii przemieszczamy się wzdłuż nadmorskich dróg, gdzie widoki  zapierają dech w piersiach, do wspaniałych plaż Ogliastry i jej czarujących zatoczek. Ogliastra to miejsce, gdzie morze i góry tworzą wyjątkowe krajobrazy świata, plaże i zatoczki, prawdziwe arcydzieła natury.
Proponujemy mini rejs, niezapomnianą , jednodniową wycieczkę łodzią, aby zwiedzić zatoczki z marzeń z krystalicznie czystą wodą. Cala Luna, Cala Mariolu, Cala Sisine, Cala Goloritze, dostępne tylko z morza. Jest wiele przepięknych plaż różniących się od siebie, gdzie szmaragdowozielona woda, biały piasek i kolorowe kamyki przeplatają się ze skałami o najbardziej fantazyjnych formach, które przekształcają te miejsca we wspaniałe krajobrazy,  przez wielu nazywane rajem na ziemi.

Wśród naszych propozycji dla miłośników nieskażonej przyrody znajdują się również trasy trekkingowe o różnymstopniu trudności, w zależności od potrzeb.
Ścieżka Selvaggio Blu jest uważana za najpiękniejszy trekking w Europie z Ghenna Silana do Gola di Gorropu, wycieczka pieszo do Cala Goloritze, Cala Mariolu itp.
Wiele innych możliwości trekkingu, w zależności od dostępności naszych przewodników.

Wyspa jest nie tylko jedną z najpiękniejszych wysp na świecie, ale także jednym z niewielu z miejsc, gdzie ludzie żyją najdłużej. Cieszy się wpisem do księgi GUINNESS WORLD RECORDS jako obszar o najwyższej długowieczności męskiej i żeńskiej.
Sardynia jest niekwestionowanym celem turystyki VIP, jest matką najpiękniejszych krajobrazów, która oferuje chwile niemożliwe do zapomnienia i klimat idealny przez cały rok.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.slubnasardynii.com/wp-content/uploads/2019/05/tysiacletnia_wyspa_-do_odkrycia_slubnasardynii.com_.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(0, 0, 0, 0.3); }